SMS půjčka

Půjčka SMS je půjčkou nebankovní a je také známá pod názvy Ferratum, mikro půjčka nebo finská půjčka. SMS půjčka je poskytována ve výši 500,- až 5 000,- korun. SMS půjčka je vhodná hlavně pro lidi, kterým chybí před výplatou peníze. SMS půjčka je na trhu poměrně krátkou dobu, ale přesto si získala mezi lidmi velkou oblibu.

O SMS půjčku si může zažádat každý občan České republiky, který je starší 25 let, podmínkou je ale, že nesmíte mít zápis v rejstříku trestů a nesmíte být vedeni ani v registru dlužníků.

K výhodám rychlé SMS půjčky patří to, že jde o půjčku bezúčelovou, což znamená, že peníze můžete použít na cokoli. Sjednat půjčku SMS můžete dvěma způsoby, za prvé přes internet, vyplněním online a odesláním formuláře na příslušných webových stránkách nebo prostřednictvím SMS zprávy. O schválení půjčky se dozvíte opět SMS zprávou a peníze máte k dispozici celkem rychle, obdržíte je poštovní poukázkou nebo na bankovní účet. Půjčku lze splatit i předčasně aniž byste museli zaplatit poplatky za předčasné splácení. Pokud nebudete moci splatit půjčku včas, můžete si požádat o prodloužení splatnosti o 14 dnů, stačí jen poslat SMS zprávu nebo email s vašim návrhem o splatnosti termínu, čímž se s vámi spojí klientský servis a dohodnete se na podrobnostech.

Pokud jste se rozhodli pro půjčku SMS poprvé, pak výše půjčky je pouze 500,- nebo
1 000,- Kč pokud půjčku zaplatíte včas a rozhodnete se o půjčku opětovně zažádat, výše půjčky bude již zmíněných 5 000,- korun.

U SMS půjček jsou tři smluvní pokuty, a to za první tři týdny, které uplynou po době splatnosti a pokud půjčku nezaplatíte, budete předání inkasní agentuře.

Nebankovní půjčky SMS poskytuje evropská finanční společnost Ferratum působící ve Finsku, společnost za zabývá poskytováním krátkodobých úvěrů. SMS půjčka si našla velkou oblibu téměř v celé Evropě, a to především u mladší generace. Cíl, který si společnost klade je poskytování půjček rychle a jednoduše.

Doporučujeme:

V současné době existuje mnoho druhů půjček, které jsou se státním příspěvkem. Mezi takové půjčky patří například půjčka pro studenty středních a vysokých škol.

Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací...
Naše akční nabídky:

U online aukce půjček si sami volíte podmínky, které chcete, aby Vaše půjčka měla.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychlapujckaprokazdeho.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93