Půjčky pro problémové klienty

Půjčky pro problémové klienty poskytují jak už z názvu vyplývá nebankovní společnosti, protože pro banky, jsou tito klienty nespolehliví. Bohužel ale i problémoví klienti mívají finanční problémy, které musí řešit a jak jinak než půjčkou. Problém ale spočívá v tom, že tento druh půjčky je dosti nevýhodný.

K žádosti o půjčku potřebujete 2 osobní doklady (řidičský nebo občanský průkaz, popřípadě cestovní pas), dále pak potvrzení o příjmu, výpis z bankovního účtu z posledního měsíce, důchodový výměr nebo výměr mateřské dovolené.

Žadatelem o půjčku může být nezaměstnaný, důchodci, pracující nebo i maminky na mateřské dovolené. Částka kterou si můžete vypůjčit je od 3 000,- do 50 000,- korun.

Půjčky pro problémové klienty jsou sepisovány individuálně, protože každý klient má jinou dobu splatnosti, dále její délku a samozřejmě, že i výše úroků je rozličná. Proto je nutné domluvit si takovou půjčku, která by byla šitá na míru jen vám. Finanční nebankovní společnosti mívají tento druh půjček velmi dobře ošetřenou, čímž se stává vymáhání peněz od problémových klientů rychlé a poněkud i razantní. Ve většině případů nejsou spory řešeny pomocí soudu, ale rozhodcem, kterého si předem zvolil poskytovatel půjčky a klient svým podpisem s tímto souhlasí. Rozhodce ve většině případů rozhodne ve prospěch poskytovatele půjčky, půjčka se v tom okamžiku stává exekučně vymahatelná, což znamená, že klient má ihned obstaven účet, majetek je zabaven apod. Tento postup je dost krutý pro klienta který neplatí, bohužel je to daň za minulé problémové splácení půjček.

Půjčky pro problémové klienty většinou poskytují soukromí investoři, my se pokusíme přidat ještě jednu radu nakonec. Před podepsáním takovéto půjčky si řádně přečtěte podmínky a především jaké vám hrozí sankce při nesplácení půjčky. Ono se totiž velmi snadno může stát, že přijdete o střechu nad hlavou.

Doporučujeme:

V současné době existuje mnoho druhů půjček, které jsou se státním příspěvkem. Mezi takové půjčky patří například půjčka pro studenty středních a vysokých škol.

Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací...
Naše akční nabídky:

U online aukce půjček si sami volíte podmínky, které chcete, aby Vaše půjčka měla.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychlapujckaprokazdeho.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93