Půjčky pro podnikatele

Jak sám název půjčky napovídá, půjčka je určena podnikatelům, kteří potřebují finanční podporu pro své podnikání.

K vyřízení půjčky pro podnikatele budete potřebovat u fyzické osoby občanský průkaz žadatele a občanský průkaz manželky nebo manžela, u právnické osoby kopie občanských průkazů statutárních zástupců společnosti, kopii živnostenského listu, koncesní listiny nebo výpis z Obchodního rejstříku , který nesmí být straší než 3 měsíce. Dále je to výpis z katastru nemovitostí, kupní smlouvu nebo darovací listinu a fotografie nemovitostí. V neposlední řadě potřebujete kopii daňového přiznání za poslední 2 roky, k tomu přiložit poslední čtvrtletní ekonomické výkazy, nakonec je potřeba ještě doložit aktuální potvrzení finančního úřadu a správy sociálního zabezpečení o stavu účtu žadatele.

Půjčka pro podnikatele je bez poplatku, dále se vyznačuje rychlým vyřízením, odhad nemovitosti je zdarma, k žádosti o půjčce nemusíte dokládat podnikatelský záměr ani znalecký posudek na dokládanou nemovitost. U bankovních půjček je splatnost až 20 let. Výše půjčky se pohybuje od padesáti tisíc do deseti miliónů.

Půjčky pro podnikatelé poskytují nejen banky, ale nebankovní společnosti. U nebankovních společností jsou půjčky poněkud méně výhodné, protože mají podstatně vyšší úrokovou sazbu, hodnota zástavy je také vyšší a vysoké je i RPSN. K dalším nevýhodám patří to, že nesmíte mít záznam v registru dlužníků a půjčku musíte sjednat vždy osobně na pobočce příslušné společnosti.

Pro začínající podnikatelé je výhodnější žádat o půjčku u nebankovních společností, jelikož nepotřebujete dokládat příjem, ale jsou zde zase vyšší poplatky. Proto doporučujeme nejdříve zjistit všechny výhody i nevýhody u bankovních i ostatních společností a poté

o půjčku zažádat. Samozřejmostí je, že si přečtete před podpisem smlouvu.

Doporučujeme:

V současné době existuje mnoho druhů půjček, které jsou se státním příspěvkem. Mezi takové půjčky patří například půjčka pro studenty středních a vysokých škol.

Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací...
Naše akční nabídky:

U online aukce půjček si sami volíte podmínky, které chcete, aby Vaše půjčka měla.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychlapujckaprokazdeho.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93