Půjčky pro nezaměstnané

V době kdy nejen ve světě ale i v České republice je stále velký počet nezaměstnaných, se potýkají lidé s nedostatkem financí. Finanční trh nabízí půjčky pro nezaměstnané.

Půjčka je určena pro každého, tedy nejen pro nezaměstnané, ale i pro maminky na rodičovské dovolené, studenty nebo důchodce. Půjčku lze získat v rozmezí od tří do padesáti tisíc, záleží jen na vás pro jakou částku se rozhodnete.

Doklady, které je nutné doložit k vyřízení půjčky jsou kopie občanského průkazu a kopie druhého dokladu totožnosti, např. cestovní pas, rodný list nebo řidičský průkaz, potvrzení o pobírání dávek v nezaměstnanosti, popřípadě jiných sociálních dávek a doklad o ověření trvalého pobytu, jako je SIPO, vyúčtování za elektřinu, apod.

K výhodám u půjčky pro nezaměstnané je rychlost vyřízení, peníze máte k dispozici většinou do 24 hodin po uzavření smlouvy. Půjčku pro nezaměstnané lze vyřídit z pohodlí domova přes internet nebo pomocí telefonu. K dalším výhodám můžeme přičíst i to, že si sami můžete určit konkrétní výši půjčky. Finanční hotovost můžete použít na cokoli, aniž byste dokládali na co jste peníze použili. Půjčku pro nezaměstnané lze vyřídit přes telefon nebo internet, navíc nebankovní společnosti, jenž tyto půjčky nabízejí nenahlížejí do registru dlužníků, tudíž nemusíte mít obavy z toho, že půjčku nedostanete, protože jste v dřívějších dobách měli problémy se splácením.

Nyní si řekneme něco o nevýhodách, ke kterým patří především vysoký úrok, nebo ručení nemovitostí, popřípadě motorovým vozidlem. V případě, že je půjčka založena na zástavě, doporučujeme pořádně si prostudovat podmínky, jen tak se totiž vyhnete nepříjemnostem při případné exekuci, pokud z nějakého důvodu nedodržíte své závazky.

Jelikož půjčky pro nezaměstnané poskytují nebankovní finanční společnosti, doporučujeme si o půjčku zažádat u takové společnosti, o které máte aspoň nějaké informace abyste nenaletěli podvodníkům.

Nezávazná žádost o půjčku do 50 000 Kč:

Doporučujeme:

V současné době existuje mnoho druhů půjček, které jsou se státním příspěvkem. Mezi takové půjčky patří například půjčka pro studenty středních a vysokých škol.

Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací...
Naše akční nabídky:

U online aukce půjček si sami volíte podmínky, které chcete, aby Vaše půjčka měla.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychlapujckaprokazdeho.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93