Půjčky pro důchodce

Není důchodce jako důchodce. Jsou u nás důchodci, kteří mají poměrně vysoký důchod a naopak jsou důchodci, kteří musí vyjít s málem. Když se stane, že tito důchodci mají nečekané výdaje, může dojít k situaci, že jim pochybí peníze než dostanou další důchod. Pro tyto případy současný finanční trh nabízí nebankovní půjčky pro důchodce zvané Ferratum, výše půjčky se pohybuje od pětiset korun do pěti tisíc.

Půjčky Ferratum jsou tady vhodné pro důchodce nejen starobní, ale částečně nebo plně invalidní. K žádosti je nutné doložit občanský průkaz a jako druhý doklad bude stačit rodný list, popřípadě platný cestovní pas nebo řidičský průkaz a důchodový výměr, což slouží jako doklad o pravidelném příjmu.

Půjčku pro důchodce Ferratum si mohou důchodci zajistit pomocí SMS zprávy nebo ti zdatnější mohou využít internet, když navštíví příslušné webové stránky, vyplní online formulář a odešlou.

Nezávazná žádost o půjčku do 5000 Kč:

Nyní si řekneme něco o výhodách těchto půjček. Především jednoduché vyřízení, o tom, zda půjčka byla schválena se klient dozví během několika málo hodin po obdržení žádosti. Poskytovatelé půjček Ferratum nenahlížejí do registru dlužníků. Půjčka má docela krátkou dobu splatnosti, a to 15 dnů od vybrání složenky nebo doručení hotovosti na váš účet. U tohoto druhu půjčky dopředu víte kolik za poskytnuté peníze zaplatíte, taktéž budete vědět kolik zaplatíte v případě, že si požádáte o prodloužení splatnosti, popřípadě také ihned víte kolik činí pokuta při nezaplacení půjčky včas, jestliže nepožádáte o prodloužení splatnosti.

Pokud jste žadatelem o půjčku poprvé, můžete si půjčit maximální částku 1 000,- korun. Jestliže půjčku řádně splatíte a včas, pro příště si můžete půjčit až 5 000,- Kč, jak se zmiňujeme výše.

A ještě jedna rada nakonec, než podepíšete smlouvu o půjčce, pořádně si ji přečtěte a nechte si vše čemu nerozumíte vysvětlit, ne každý poskytovatel půjček jedná korektně.

Doporučujeme:

V současné době existuje mnoho druhů půjček, které jsou se státním příspěvkem. Mezi takové půjčky patří například půjčka pro studenty středních a vysokých škol.

Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací...
Naše akční nabídky:

U online aukce půjček si sami volíte podmínky, které chcete, aby Vaše půjčka měla.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychlapujckaprokazdeho.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93