Půjčky od soukromých osob

Půjčky od soukromých osob jsou poskytovány ze soukromých zdrojů firem nebo osob, navíc jsou podstatně dostupnější než běžné nebankovní půjčky. Bohužel jsou také daleko riskantnější, protože ručíte nemovitým nebo movitým majetkem. Půjčky od soukromých osob vám poskytnou peníze v krátkém časovém horizontu. Poskytovatel se neptá zda jste vedeni v registru dlužníků ani na co peníze potřebujete a v neposlední řadě, ve většině případů nemusíte dokládat ani potvrzení o příjmu. To tedy znamená, že půjčky od soukromých osob jsou dostupné pro každého, ať už jste ženy na mateřské dovolené, zaměstnaný i nezaměstnaný, student nebo důchodce. A kolik si lze půjčit? Nejčastěji jde o částky v rozmezí od tři do padesáti tisíc korun.
K žádosti budete potřebovat 2 doklady totožnosti – občanský průkaz, řidičský průkaz, rodný list nebo cestovní pas, trvalý pobyt na území České republiky a musí vám být více než 18 let.

Úroková sazba u půjček od soukromých osob bývá dost vysoká, proto doporučujeme oslovit takového poskytovatele který má jasný systém splátek. Protože pokud se opozdíte se splátkou, mohou vás postihnout penále za opožděnou splátku nebo v tom horším případě může být na váš majetek uvalena exekuce.

Než se rozhodnete pro půjčku od soukromé osoby, měli byste si zjistit zda je osoba prověřená nebo nějaké reference, protože se může stát, že narazíte na o obchodníka, který nebude korektní. Navíc před podpisem smlouvy o půjčce si ji velmi dobře přečtěte a pasážím, kterým nebudete rozumět si nechte podrobně vysvětlit. Jen tak předejdete problémům, jež se mohou vyskytnout v budoucnu.

A ještě jednu radu nakonec. Pokud si sjednáváte půjčku od soukromé osoby, můžete získat nižší úroky, a to tak, že budete mít ručitele. Půjčky od soukromých osob jsou ve většině případu poskytovány na směnku. Nemusí to být vždy ta nejlepší volba jako např. zde.

Doporučujeme:

V současné době existuje mnoho druhů půjček, které jsou se státním příspěvkem. Mezi takové půjčky patří například půjčka pro studenty středních a vysokých škol.

Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací...
Naše akční nabídky:

U online aukce půjček si sami volíte podmínky, které chcete, aby Vaše půjčka měla.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychlapujckaprokazdeho.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93