Půjčky od soukromých investorů

Půjčky od soukromých investorů využívá v poslední době dost občanů a těší se velké oblibě, protože jsou více preferovány než půjčky v bankovním sektoru. Peníze od soukromých investorů jsou ze soukromých zdrojů majetkových firem nebo osob.

Půjčky od soukromých investorů jsou určeny pro maminky na rodičovské dovolené, zaměstnané, osoby samostatně výdělečné činné nebo i důchodce. K žádosti je potřeba dodat 2 doklady totožnosti, potvrzení o příjmu a musíte být starší 18 let.

Půjčky od soukromých investorů mají celou řadu výhod, ale bohužel i nevýhod. My si nejdříve vyjmenujeme ty výhody. V prvé řadě investor nenahlíží do registru dlužníků, jelikož jej nezajímá zda jste v tomto registru zapsání nebo nikoli, peníze máte k dispozici v krátkém časovém intervalu, není potřeba dokládat potvrzení o příjmu a samozřejmě, že záleží jen a jen na vás na co peníze z půjčky použijete. Výše půjček je různá, záleží jen na vás kolik potřebujete nebo jste schopni splácet, většinou se jedná o částky od tří do padesáti tisíc.

Nezávazná žádost o půjčku do 50 000 Kč:

Pokud jde o nevýhody u půjček od soukromých investorů, jsou to především vysoké roční procentní náklady a vysoké úroky. Další nevýhoda spočívá v tom, že ve většině případů u těchto půjček ručíte vlastním majetkem – movitou věci nebo nemovitostí. Podmínky u půjček od soukromých investorů mají podmínky nastaveny tak, aby se klient i v budoucnu vracel a opětovně si u něj finance půjčil. Pokud má soukromý investor dobré zkušenosti s klientem, je pak i ochoten poskytnout jistá zvýhodnění. Někteří soukromí investoři vyžadují bydliště svých budoucích klientů např. jen z určitého okresu.

U půjček od soukromých investorů jde o to, abyste si vybrali takového investora, kterého znáte osobně nebo je prověřený. Doporučujeme pečlivě si přečíst smlouvu a hlavně neplaťte žádné poplatky předem. Splátky by měly být nastaveny tak, abyste mohli jednotlivé splátky splácet bez problémů. U těchto půjček se totiž velmi snadno můžete stát obětí soukromého exekutora.

Doporučujeme:

V současné době existuje mnoho druhů půjček, které jsou se státním příspěvkem. Mezi takové půjčky patří například půjčka pro studenty středních a vysokých škol.

Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací...
Naše akční nabídky:

U online aukce půjček si sami volíte podmínky, které chcete, aby Vaše půjčka měla.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychlapujckaprokazdeho.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93