Půjčky na exekuce

Nejdříve si řekneme co to vlastně exekuce je. Exekuce je nucený výkon exekučního titulu, tímto exekučním titulem může být notářský zápis se svolením k vykonatelnosti, vykonatelný rozhodčí nález, vykonatelné rozhodnutí soudu, jejichž výkon připouští zákon. Exekuce může být provedena exekuci srážkami ze mzdy, prodejem movitého nebo nemovitého majetku, prodejem podniku, odebráním věcí, apod. Výkon exekuce mohou provádět soudy, finanční úřady a soudní exekutoři.

V současnosti v nebankovní sféře jsou společnosti nebo soukromí investoři, kteří poskytují půjčky na exekuce. V případě, že máte půjčku, kterou nejste schopni splácet a situace došla tak daleko, že je již na váš majetek uvalena exekuce, máte možnost získat půjčku na oddlužení, částky se mohou pohybovat v rozmezí od 50 000,- do 3 000 000,- korun.

Žadatelem o půjčku na exekuci může být pracující, maminky na rodičovské dovolené, důchodce a samozřejmě že i podnikatelé.

Výhodami této půjčky jsou, že půjčka je poskytována bez poplatku předem, poskytovatel nenahlíží do registru dlužníků a investor jedná vždy tak, aby klient nepřišel o majetek, na nějž byla exekuce již uvalena.Půjčku můžete kdykoli splatit, tedy i předem. O půjčku si můžete zažádat přes internet, vyplněním online formuláře. Exekuce může být v den podepsání smlouvy zastavena nebo vyplacena, půjčkou která vám byla poskytnuta. Dále nemusíte prokazovat příjmy, peníze máte během týdne na svém účtu. Doklady které je nutno doložit jdou 2 průkazy totožnosti a adresa nemovitosti. Splátkový kalendář je upraven na míru každému žadateli o půjčku na exekuci.

Podmínkou půjčky na exekuce je ta, že žadatel o půjčku na exekuci musí mít ve svém vlastnictví byt nebo rodinný dům, popřípadě osobu, která mu ručí nemovitostí. Bohužel roční procentní sazba nákladů je poměrně vysoká, ale na druhou stranu nepřijdete o střechu nad hlavou.

Doporučujeme:

V současné době existuje mnoho druhů půjček, které jsou se státním příspěvkem. Mezi takové půjčky patří například půjčka pro studenty středních a vysokých škol.

Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací...
Naše akční nabídky:

U online aukce půjček si sami volíte podmínky, které chcete, aby Vaše půjčka měla.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychlapujckaprokazdeho.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93