Půjčky ihned na ruku

Dostali jste se do finančních potíží? V tom případě máme pro vás řešení a tím je půjčka ihned na ruku. Nejste totiž sami, kteří potřebují mít hotovost pokud možno v co nejkratší době k dispozici.

A o jak vysokou částku lze žádat? Výše půjčky se pohybuje v rozmezí od tří do padesáti tisíc korun. Záleží jen na vás, kolik potřebujete a na co finanční hotovost použijete.

Půjčku máte možnost si vyřídit z pohodlí vašeho domova, a to přes internet. Se žádosti na pobočku společnosti chodit nemusíte, stačí jen, když vyplníte jednoduchý formulář a ten odešlete. Žádost o půjčku bývá vyřízena během 24 hodin po obdržení vaší žádosti. K dalším výhodám u půjčky ihned na ruku lze považovat i tu skutečnost, že společnost nezjišťuje jestli máte záznam v registru dlužníků nebo ne. K žádosti o půjčku nebudete potřebovat potvrzení o příjmu, co je ale důležité je věk, musíte být starší 18 let.

Doklady které potřebujete k vyřízení půjčky ihned na ruku vám postačí pouze dva doklady, např. občanský a řidičský průkaz nebo pas, popřípadě rodný list. Jelikož půjčky ihned na ruku nabízí více finančních společností a chtějí se vyhnout případným problémům, přistupují k půjčkám dle svého uvážení, proto se podmínky u jednotlivých společností mohou v některých ohledech lišit. Žádost o půjčku ihned na ruku může zaslat každý občan, tedy nejen zaměstnaný, ale i důchodce, maminky na rodičovské dovolené nebo osoby samostatně výdělečně činné.

U půjček ihned na ruku musíte samozřejmě počítat i s jistými nevýhodami, ke kterým zcela jistě patří poměrně vysoké úroky a RPSN (roční procentní sazba nákladů). Proto doporučujeme abyste si nejdříve spočítali zda se vám půjčka vyplatí, nebo vás naopak přivede ještě do větších finančních problémů. Půjčku ihned na ruku lze splácet osobním předáním hotovosti obchodnímu zástupci nebo převodem na bankovní účet.

Nezávazná žádost o půjčku do 50 000 Kč: