Půjčky do 24 hodin

Půjčky do 24 hodin využívají především lidé, kteří se ocitli náhle ve špatné finanční situaci a peníze potřebují pokud možno co nejdříve.

Půjčky do 24 hodin jsou půjčky, které k nejrychleji vyřízeným. O půjčky do 24 hodin lze zažádat v nebankovním i bankovním sektoru, v bankovní sféře má však půjčka trochu jiný název, a to rychlá půjčka.

Půjčku do 24 hodin si sjednáte přes internet, navštívením příslušným webových stránek a vyplněním jednoduchého formuláře a odesláním. Některé společnosti ale požadují po svých klientech návštěvu pobočky z důvodu podepsání smlouvy. Jiné společnosti zase vysílají své obchodní zástupce přímo k vám domů, nebo využívají kurýrních služeb.

Půjčky do 24 hodin jsou půjčkami neúčelovými, což znamená, že se vás nikdo neptá na co peníze použijete. U většiny žádostí o půjčku do 24 hodin nebudete potřebovat ručitele, další výhoda spočívá v tom, že nemusíte mít obavy z registru dlužníků, nebankovní společnosti si nezjišťují zda v registru jste nebo nikoliv.

Žádat o půjčky mohou podnikatelé, zaměstnaní lidé a také důchodci. Jakou částku si můžete půjčit? Rozmezí této půjčky je od 3 000,- Kč do 50 000,- Kč.

Nezávazná žádost o půjčku do 50 000 Kč:

Doklady jež musíte doložit k vyřízení půjčky do 24 hodin jsou 2 doklady totožnosti (řidičský nebo občanský průkaz, cestovní pas), potvrzení ze zaměstnání, důchodový výměr nebo daňové přiznání.

K nevýhodám půjčce do 24 hodin lze počítat především vysoké RPSN (roční procentní sazba nákladů), úrokové sazby a také různé poplatky, např. za předčasné splácení půjčky, apod.
Další nevýhodou se může stát i to, že v případě opožděné splátky vám hrozí vysoké sankce, které jsou nastaveny na vyšší míru, jelikož tento typ půjček je považován za půjčku rizikovou.
Z tohoto hlediska doporučujeme porovnat nabídky jednotlivých finančních společností jež mají tento druh půjčky v nabídce.