Půjčky bez registru a poplatků

Půjčky bez registru a poplatků využívají především lidé, kteří jsou uvedeni v registru dlužníků, a proto jsou pro banky ale i některé nebankovní společnosti nevěrohodným klientem.

K žádosti k půjčce bez registru a poplatků potřebujete potvrzení o výši vašeho příjmu, dva doklady totožnosti, jako je občanský průkaz a cestovní pas nebo řidičský průkaz. U nižších částek nebudete potřebovat ručitele. Vyřízení půjčky bez registru a poplatků lze provést z pohodlí domova přes internet, a to na příslušných webových stránkách nebankovní společnosti kterou jste si vybrali. Po vyplnění a odeslání formuláře budete telefonicky informování, smlouvu obdržíte poštou nebo vám bude předána obchodním zástupcem společnosti, jež vám předá i hotovost.

O půjčku bez registru a poplatků mohou žádat zaměstnaní, důchodci nebo podnikatelé a musí být starší 18 let. Výše půjčky se pohybuje od 3 000,- Kč do 50 000,- korun.

Nezávazná žádost o půjčku do 50 000 Kč:

Při vyplnění žádosti o půjčku je nutno vyplnit formulář podle pravdivých údajů, což usnadní rychlé vyřízení vaší žádosti. V případě nepravdivých údajů se totiž může stát, že vaše žádost nebude kladně vyřízena.

K nevýhodám půjčky bez registru a poplatků je nutno zdůraznit vyšší RPSN (roční procentní sazba nákladů). Penalizace při nesplácení půjčky může být také vyšší, a proto doporučujeme, abyste se nepouštěli do půjčky pokud máte obavy, že nebudete moci pravidelně splácet. Zkrátka podmínky půjčky bez registru a poplatků nemusí být pro každého výhodné, ale pokud se dostane do tíživé finanční, tak přistoupí na dané podmínky. Můžeme dát snad jednu radu nakonec, před podepsáním smlouvy si ji řádně přečtěte a zeptejte se na ty pasáže kterým nerozumíte. Tím totiž předejdete nepříjemnostem, které vás mohou potkat.

Snad vám tyto informace pomohly při rozhodování a přejeme vám hodně štěstí při výběru té správné půjčky.

Doporučujeme:

V současné době existuje mnoho druhů půjček, které jsou se státním příspěvkem. Mezi takové půjčky patří například půjčka pro studenty středních a vysokých škol.

Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací...
Naše akční nabídky:

U online aukce půjček si sami volíte podmínky, které chcete, aby Vaše půjčka měla.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychlapujckaprokazdeho.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93