Půjčky bez podvodu

Otázka zní: existují vůbec půjčky bet podvodu? A odpověď zní ANO. Finanční situace téměř každého občana dříve nebo později donutí vzít si půjčku. Půjčky bez podvodu jsou, ale musíte pro to taky něco udělat. Budeme se snažit vám poskytnout několik rad jak nenaletět podvodníkům.

Nezávazná žádost o půjčku do 50 000 Kč:

Nejdříve si musíte ujasnit jak velkou částku budete potřebovat. Dále musíte zvážit zda oslovíte společnost v bankovním nebo nebankovním sektoru. Je samozřejmostí, že u půjček v bankovním sektoru na podvodníky asi sotva narazíte. Naopak u půjček v nebankovním sektoru je toto riziko podstatně vyšší. Ale pokud jste již minulosti měli problém se splácením půjčky, pak půjčka u bankovní společnosti je pro vás téměř nedosažitelná, protože jste pro banku rizikový klient. A vám nezbude nic jiného než oslovit některou ze společností nebo soukromého investora kteří při žádosti o půjčku nenahlížejí do registru dlužníků.

Před podepsáním smlouvy doporučujeme pořádně si ji přečíst a pasážím kterým nerozumíte si nechejte vysvětlit. I když vaše finanční situace určitě není nijak růžová, nenechte se oklamat příjemným vystupováním a lákavými nabídkami, které vám nabízejí obchodní zástupci. Na první pohled se totiž může zdát půjčka velmi výhodná, ale nakonec zjistíte, že jste naletěli.

V různých tiskovinách jsou otiskovány nabídky na půjčky v různé výši, např. od 3 000,- do
50 000,- korun. Bohužel právě systém těchto půjček spočívá v tom, že při sepsání smlouvy zaplatíte jistý poplatek za vyřízení půjčky, ale ve většině případů půjčka vám není schválená a vy už nedostanete zpět poplatek, čímž se dostanete ještě do horší situace než jste byli předtím a nikoho nezajímá jestli jste maminka na mateřské dovolené, nezaměstnaný nebo důchodce. O vysokých úrocích a roční procentní sazbě nákladů se snad ani nebudeme zmiňovat, protože i díky těmto faktorům můžete být velmi snadno podvedeni.

Doporučujeme:

V současné době existuje mnoho druhů půjček, které jsou se státním příspěvkem. Mezi takové půjčky patří například půjčka pro studenty středních a vysokých škol.

Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací...
Naše akční nabídky:

U online aukce půjček si sami volíte podmínky, které chcete, aby Vaše půjčka měla.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychlapujckaprokazdeho.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93