Půjčka pro každého

Půjčka pro každého, jak z názvu vyplývá by měla být poskytnuta opravdu každému žadateli. Půjčka pro každého je poskytována nebankovními společnostmi, bohužel, tento produkt na finančním trhu je ale vykoupen určitými nevýhodami.

Jelikož je půjčka určena pro každého, tedy o půjčku mohou zažádat pracující, nezaměstnaní, maminky na rodičovské dovolené, osoby samostatně výdělečně činné, důchodci, ale i cizinci, musí být straší 18 let. A kolik si můžete půjčit? Výše půjčky se pohybuje v rozmezí od 3 000,- do 50 000,- korun.

K žádosti stačí jen doložit 2 doklady totožnosti, jako je občanský průkaz, cestovní pas, řidičský průkaz nebo rodný lis, příjmy dokládat nemusíte. Půjčku lze vyřídit v pohodlí vašeho domova přes internet, vyplněním příslušného online formuláře, peníze máte možnost získat velmi rychle po schválení vaší půjčky. O tom zda vaše půjčka byla schválena jste informováni telefonicky.

Nyní se řekneme něco o výhodách této půjčky. Především je určena každému, kdo si zažádá o půjčku, poskytovatelé nenahlížejí do registru dlužníků, takže nemusíte mít obavy, pokud nějaký záznam již máte, že byste půjčku nedostali. Pokud se rozhodnete pro nižší částku, nemusíte míst ani ručitele. Půjčka pro každého je bezúčelová, což znamená, že se vás nikdo nebude ptát na co peníze použijete.
Půjčka pro každého patří mezi velmi rizikové půjčky, proto se vyznačuje dosti vysokými úroky a RPSN (roční procentní sazba nákladů). Společnosti si tímto kompenzují riziko, že žadatel nebude dodržovat splátky nebo že nebude platit vůbec. U vyšších částek se používá ručení směnkou, takže pokud nezaplatíte směnku v daném termínu, můžete velmi snadno přijít o majetek.

Proto doporučujeme pečlivě si vybírat společnost poskytující půjčky a také pořádně si pročíst celou smlouvu, a to čemu nerozumíte si nechejte pořádně vysvětlit.

Nezávazná žádost o půjčku do 50 000 Kč:

Doporučujeme:

V současné době existuje mnoho druhů půjček, které jsou se státním příspěvkem. Mezi takové půjčky patří například půjčka pro studenty středních a vysokých škol.

Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací...
Naše akční nabídky:

U online aukce půjček si sami volíte podmínky, které chcete, aby Vaše půjčka měla.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychlapujckaprokazdeho.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93