Půjčka na auto

Nutně potřebujete nový automobil ale bohužel máte málo financí? My máme pro vás řešení, a to zní půjčka na auto. Půjčka na auto je půjčkou nebankovní, rozmezí půjčky je dosti široké, a to od 50 000 korun. Půjčka na auto není leasingovým úvěrem, proto i když půjčku ještě nemáte splacenou, vůz je již vašim majetkem.

Půjčka na auto se vyznačuje mnohými výhodami. Především nemusíte dokládat potvrzení o příjmu, poskytovatel nenahlíží do registru dlužníků. Nepotřebujete ručitele ani nemusíte ručit vašim starým vozem. Půjčku na auto si můžete vyřídit z pohodlí vašeho domova přes internet, kdy na příslušných webových stránkách vyplníte online formulář a odešlete. O schválení půjčky jste informování již během hodiny prostřednictvím SMS zprávy nebo emailem. Pokud budete souhlasit s finančními podmínkami poskytovatele, operátor s vámi dojedná termín schůzky pro podepsání smlouvy.

Mezi nevýhodami musíte zmínit vysoké úroky a také roční procentní sazbu nákladů, protože jde o dosti rizikovou půjčku a poskytovatelé se tímto jistí proti případným neplatičům.

K žádosti o půjčku na auto stačí když doložíte občanský a řidičský průkaz. Žadatelem o půjčku může být nejen pracující, ale i maminky na mateřské dovolené, důchodci, nezaměstnaní a podnikatelé, samozřejmostí je minimální věk 18 let.

Půjčka na auto je na našem trhu docela novinkou a je určen především pro ty z vás, kteří mají v úmyslu zakoupit nový nebo ojetý vůz. V případě, že nejste ještě rozhodnutí, zda si vezmete půjčku nebo leasing na auto, pak věřte, že půjčka je mnohem výhodnější než leasing, protože u půjčky vás koupě vozu vyjde rozhodně levněji, a to jak u nových tak i ojetých vozů.

Na konec můžeme přidat jednu radu. Dříve než podepíšete smlouvu, tak si ji pořádně přečtěte a pasáže kterým nerozumíte, si nechte pořádně vysvětlit.

Doporučujeme:

V současné době existuje mnoho druhů půjček, které jsou se státním příspěvkem. Mezi takové půjčky patří například půjčka pro studenty středních a vysokých škol.

Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací...
Naše akční nabídky:

U online aukce půjček si sami volíte podmínky, které chcete, aby Vaše půjčka měla.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychlapujckaprokazdeho.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93