Půjčka do hodiny (Ferratum)

Je krátce před výplatou a octli jste se bez financích prostředků, protože jste měli nečekané výdaje a vy nevíte od koho si půjčit? V tom případě máme pro vás řešení. Tím řešením je půjčka Ferratum – půjčka do hodiny. Výše půjčky se pohybuje od pěti set korun až do pěti tisíc. O půjčku si můžete zažádat přes internet na příslušných webových stránkách, stačí jen vyplnit a odeslat online formulář nebo odesláním SMS zprávy. Peníze lze použít na cokoli, aniž byste museli dokládat na co jste je použili.

Žadatelem o půjčku může být každý občan České republiky, kterému je více než 25 let. Nezáleží zda jste důchodce, maminka na rodičovské dovolené, nezaměstnaný nebo naopak pracující. Nesmíte být ovšem vedeni v registru dlužníků a musíte mít čistý trestný rejstřík.

Pro nové žadatele je půjčka poskytována pouze ve dvou částkách, a to 500,- nebo 1 000,- Kč. Pro klienty, kteří si již v minulosti o tuto půjčku žádali a řádně v daných termínech spláceli, mohou žádat půjčku do výše 5 000,- Kč. Novým klientům jsou peníze zaslány složenkou na adresu bydliště, u klientů, kteří si půjčují opakovaně, jsou peníze zasílány na bankovní účet.

Nezávazná žádost o půjčku do 5000 Kč:

Splatnost půjčky do hodiny je 15 dnů a poplatky u této půjčky jsou pevně stanoveny. Poplatek je 250,- Kč za každou půjčenou tisícovku, (to znamená: půjčka 500,- a splátka je 625,- Kč, půjčeno 1 000,- a splátka činí 1250,- Kč, atd.). Termín splatnosti se počítá ode dne, kdy je půjčka klientovi vyplacena v hotovosti. V případě, že nepožádáte o prodloužení splatnosti půjčky, nebo pokud o prodloužení zažádáte a přesto se vám nepodaří půjčku splatit v prodlouženém, může se vám stát, že budete předáni do inkasní agentury.

Nakonec ještě jednu radu, doporučujeme abyste si v klidu a řádně přečetli obchodní podmínky nebankovní společnosti u níž jste se rozhodli požádat o půjčku.

Doporučujeme:

V současné době existuje mnoho druhů půjček, které jsou se státním příspěvkem. Mezi takové půjčky patří například půjčka pro studenty středních a vysokých škol.

Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací...
Naše akční nabídky:

U online aukce půjček si sami volíte podmínky, které chcete, aby Vaše půjčka měla.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychlapujckaprokazdeho.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93