Půjčka bez doložení příjmu

Situace na trhu práce je stále špatná, žít se musí, a proto zcela jistě ušetřené peníze docházejí. Jenže kde vzít další peníze a nekrást? Máme pro vás jednu šanci, tou je půjčka bez doložení příjmu.

Půjčky bez doložení příjmu poskytují společnosti v nebankovním sektoru, výše půjčky je v rozpětí od tří do padesáti tisíc korun.

Žadatelem o půjčku bez doložení příjmu může být pracující, maminky na rodičovské dovolené, začínající podnikatelé, nezaměstnaní, ale i důchodci, minimální věk pro uzavření půjčky je 18 let.

Doklady které je nutné doložit k žádosti jsou doložení trvalého pobytu, ( např. SIPO), občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, (rodný list, řidičský průkaz nebo cestovní pas).

K výhodám půjčky bez doložení příjmu patří určitě rychlost vyřízení, půjčku lze vyřídit po telefonu nebo přes internet, schválení půjčky vám bude oznámeno v průběhu 24 hodin po obdržení žádosti. U tohoto druhu půjčky poskytovatel do registru dlužníků nenahlíží, takže nemusíte mít obavy, pokud zde již máte záznam, že byste půjčku nedostali. Díky velké flexibilitě si lze půjčku nastavit podle vašich vlastních potřeb a požadavků. Peníze z půjčky lze použit na cokoli, nikdo nebude zkoumat k jakému účelu budou použity. Taktéž nebudete potřebovat ručitele, ale jen pokud půjde o nižší splátky.

Nezávazná žádost o půjčku do 50 000 Kč:

Nyní si řekneme něco o nevýhodách. Je to hlavně vysoký úrok a vysoké roční procentní sazby nákladů, protože jde o půjčku která nese určité riziko. Pokud nebudete schopni splácet půjčku, hrozí vám nejen vysoká penalizace za opožděné splátky, ale je zde i hrozba exekuce.

Nakonec přidáme ještě jednu radu, a to pečlivě si přečtěte smlouvu kterou podepisujete, pokud něčemu nebudete rozumět, nebojte se zeptat. Předejdete totiž tak nečekaným nepříjemnostem. Doporučujeme oslovit takovou společnost o níž víte, že je solidní, ne všechny společnosti totiž jednají korektně.

Doporučujeme:

V současné době existuje mnoho druhů půjček, které jsou se státním příspěvkem. Mezi takové půjčky patří například půjčka pro studenty středních a vysokých škol.

Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací...
Naše akční nabídky:

U online aukce půjček si sami volíte podmínky, které chcete, aby Vaše půjčka měla.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychlapujckaprokazdeho.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93