Nebankovní půjčky

Dostali jste se do finančních potíží, zažádali jste si u bankovní společnosti o půjčku, ale vaší žádosti nebylo vyhověno? Pak máme pro vás návrh a obraťte se na společnost která není v bankovním sektoru. Na našem finančním trhu totiž fungují i takové společnosti které poskytují nebankovní půjčky. Půjčky v nebankovním sektoru poskytují soukromé subjekty nebo jednotlivci.

Žadatelem o rychlou nebankovní půjčku může každá osoba starší 18 let, nezaměstnaní, důchodci, podnikatelé, zaměstnaní i maminky na rodičovské dovolené.

Peníze z nebankovní půjčky lze použít na cokoli, záleží jen na vašem rozhodnutí. Výše půjčených peněz se pohybuje od 3 000,- do 50 000 tisíc korun.

K žádosti o nebankovní půjčku potřebujete doložit 2 doklady totožnosti – občanský průkaz, rodný list, řidičský průkaz nebo cestovní pas, potvrzení o výši příjmu, podnikatelé dokládají potvrzení o stavu účtu z finančního úřadu, zdravotní pojišťovny a OSSZ.

Mezi výhodami nebankovní půjčky lze zmínit, že půjčku lze získat bez vědomí manželky nebo manžela, nebankovní společnosti nenahlížejí do registru dlužníků, u půjček s nižší půjčenou částku nemusíte mít ručitele ani jinou zástavu. Smlouvy u nebankovních půjček se vyznačují jednoduchostí, v případě nutnosti je obchodní zástupce s vámi ochotně vyplní. Peníze po uzavření smlouvy máte k dispozici již za několik málo hodin po podepsání smlouvy. V případě, že chcete vědět jak dlouho budete nebankovní půjčku splácet, stačí použít kalkulačku pro výpočet půjčky a ihned víte kolik zaplatíte a za jak dlouho.

Nezávazná žádost o půjčku do 50 000 Kč:

Nyní se zmíníme i o nevýhodách, k těm zcela jistě patří vysoké úroky, vyšší RPSN (roční procentní sazba nákladů), poplatek za vyřízení půjčky, ten většinou bývá atrhnut při vyplacení půjčky.

K nejžádanějším typům nebankovních půjček jsou půjčky online, půjčky do 24 hodin, půjčky na směnku, půjčky bez registru a půjčky ihned.

Doporučujeme:

V současné době existuje mnoho druhů půjček, které jsou se státním příspěvkem. Mezi takové půjčky patří například půjčka pro studenty středních a vysokých škol.

Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací...
Naše akční nabídky:

U online aukce půjček si sami volíte podmínky, které chcete, aby Vaše půjčka měla.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychlapujckaprokazdeho.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93