Nebankovní půjčky bez registru

Pro žadatele o půjčku,kteří již mají záznam v registru dlužníků jsou mají v nabídce nebankovních společnostech tzv. půjčky bez registru. Bankovní společnosti totiž žadatele se záznamem v registru považují za nespolehlivé partnery, a proto těmto žadatelům půjčky neposkytují. Bohužel, ale i takoví lidé občas potřebují půjčku, proto je mají ve své nabídce nebankovní společnosti.

Žadatelem o nebankovní půjčku může být každý občan, který má na území České republiky trvalý pobyt, má státní příslušnost ČR a je starší 18 let . Tedy pracující, osoby samostatně výdělečně činné, důchodci, ale i maminky na rodičovské dovolené.

Doklady, které potřebujete k vyřízení nebankovní půjčky bez registru jsou občanský nebo řidičský průkaz, cestovní pas, potvrzení od zaměstnavatele o příjmu, důchodový výměr nebo doložení aktuálního ústřižku mateřského příspěvku, popřípadě doklady, které dokladují sociální dávky. A v jaké výši si lze o nebankovní půjčku bez registru zažádat? Částka se pohybuje v rozmezí 3 000,- až 50 000,- korun. Pokud se rozhodnete, že budete žádat o nižší částku, nemusíte mít ani ručitele.

Nyní si řekneme něco o výhodách, ale bohužel i nevýhodách nebankovní půjčky bez registru. K hlavním výhodám patří zcela jistě to, že půjčku lze vyřídit v pohodlí vašeho domova, potom je to i rychlost, což znamená, že peníze máte k dispozici poměrně v krátké době po schválení vaší žádostí. Peníze si můžete nechat zaslat na váš bankovní účet nebo převzít v hotovosti od obchodního zástupce společnosti, jež vás navštíví. Poplatky za vyřízení půjčky nemusíte hradit, splátky jsou pravidelné a  řídí se splátkovým kalendářem

Nezávazná žádost o půjčku do 50 000 Kč:

Nevýhody nebankovní půjčky bez registru jsou především vysoké úroky a roční procentní sazba nákladů (RPSN), protože tento typ nebankovní půjčky je daleko rizikovější než půjčky bankovní, popřípadě i nebankovní.

Doporučujeme:

V současné době existuje mnoho druhů půjček, které jsou se státním příspěvkem. Mezi takové půjčky patří například půjčka pro studenty středních a vysokých škol.

Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací...
Naše akční nabídky:

U online aukce půjček si sami volíte podmínky, které chcete, aby Vaše půjčka měla.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychlapujckaprokazdeho.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93