Nebankovní půjčky bez poplatku předem

Dostali jste se do finančních potíží které vyřeší jen půjčka? Která půjčka je ale pro vás ta správná? Nabízíme vám jednu z mnoha půjček, které současný finanční trh nabízí, tou půjčkou je nebankovní půjčka bez poplatků předem.

Žadatelem o nebankovní půjčku bez poplatku předem může být pracující nebo osoba samostatně výdělečně činná, věk žadatele je minimálně 18 let.

Doklady, které budete potřebovat k vyřízení půjčky jsou občanský průkaz a jako druhý doklad poslouží rodní list, cestovní pas nebo řidičský průkaz, doklad potvrzující trvalé bydliště, např. SIPO nebo výpis z účtu, dále to je přesná adresa zaměstnance nebo informace o vaší firmě, pokud jste OSVČ.

Výhodami nebankovní půjčky bez poplatků předem je to, že si ji můžete vyřídit v pohodlí svého domova přes internet. Před získáním peněz neplatíte žádné poplatky, což ostatně vyplývá i z názvu této půjčky. Peníze obdržíte většinou do 24 hodin po podepsání smlouvy na váš účet. Pokud jste zapsání v registru dlužníků, pak nemusíte mít obavy, že byste půjčku nedostali, společnosti poskytující půjčky bez poplatku předem do registru totiž nenahlížejí. Peníze lze použít na cokoli, nikdo se vás nebude ptát na jejich využití. Částku kterou si lze půjčit se pohybuje od 3 000,- do 50 000,- korun. Splácet můžete buď bankovním převodem nebo v hotovosti, při návštěvě obchodního zástupce společnosti.

Nezávazná žádost o půjčku do 50 000 Kč:

K nevýhodám této půjčky jsou vysoké úroky a také RPSN – roční procentní sazba nákladů. Jako další nevýhodu je nutno také uvést vysokou penalizaci v případě, že vaše splátka nepřijde včas na účet společnosti.

Nakonec přidáme ještě jednu radu, před podepsáním smlouvy si ji řádně přečtěte a pasáže, kterým nebudete rozumět, si nechte vysvětlit a především mějte šťastnou ruku při výběru nebankovní společnosti, jelikož při špatném výběru vás mohou čekat velké nepříjemnosti.

Doporučujeme:

V současné době existuje mnoho druhů půjček, které jsou se státním příspěvkem. Mezi takové půjčky patří například půjčka pro studenty středních a vysokých škol.

Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací...
Naše akční nabídky:

U online aukce půjček si sami volíte podmínky, které chcete, aby Vaše půjčka měla.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychlapujckaprokazdeho.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93