Hypotéku si může zřídit každý

Hypotéky patří mezi velmi oblíbený typ úvěru. Jsou ideální volbou pro všechny, kteří se rozhodli investovat do nemovitosti. Pokud se i vy chystáte postavit, rekonstruovat či koupit dům, byt nebo zahradu, bez hypotéky se pravděpodobně neobejdete. Problém je však v tom, že stejně jako všechny bankovní úvěry i u hypotéky jsou velmi přísné podmínky pro zřízení úvěrů. Máte-li nízký příjem nebo záznam v registru dlužníků, bankovní hypotéka vám bude zamítnuta. Řešením je kvalitní a oblíbená nebankovní hypotéka, nabízena nebankovními společnosti.
Tento produkt patří mezi oblíbené a velmi vyhledávané. Tyto hypotéky jsou zřizovány nebankovními společnostmi, které využívají prázdných míst na trhu, nabízí tak úvěry i rizikovým klientům. Pokud právě vám byl úvěr tohoto typu v bance zamítnutý, nebankovní alternativa je dobrou volbou. Pro koho je určena?
Máte-li nízký příjem, nebankovní hypotéka je pro vás dobrou volbou. Pro zřízení totiž nepotřebujete doklad o výši příjmů, úvěr vám bude zřízen bez ohledu na to, kolik vyděláváte. Hypotéku tohoto typu si tak můžete pořídit i v případě, jste-li nezaměstnaní. Oblíbená je hojně i mezi ženami na mateřské dovolené.
Tento produkt je dobrou volbou i v případě, měli-li jste někdy problémy se splácením a octli jste se v registru dlužníků. Je známým faktem, že banka nezřídí hypotéku nikomu, kdo má v registru dlužníků záznam. Bohužel i několik let poté, co všechny dluhy splatíte, se v tomto registru budete dále nacházet. Právě tato nebankovní alternativa je řešením.
Existuje americká hypotéka, vhodná pro všechny, kterým vyhovuje dlouhodobý úvěr s nízkým úrokem, rádi by však investovali do něčeho jiného než nemovitosti. Tento produkt je tzv. bezúčelový úvěr, nedokládáte zde využití finančních prostředků. Proto je americká hypotéka skvělou volbou pro všechny, kteří hledají úvěr typu hypotéky a půjčené peníze nechtějí použít pro investování do nemovitosti.

Doporučujeme:

V současné době existuje mnoho druhů půjček, které jsou se státním příspěvkem. Mezi takové půjčky patří například půjčka pro studenty středních a vysokých škol.

Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací...
Naše akční nabídky:

U online aukce půjček si sami volíte podmínky, které chcete, aby Vaše půjčka měla.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychlapujckaprokazdeho.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93