Cofidis půjčky

Cofidis působí na českém trhu již od roku 2004. Svými produkty si našla své klienty, protože půjčky Cofidis jsou považovány za nejméně rizikové. Finanční nebankovní společnost má ve své nabídce několik druhů půjček. Minimální částka u půjček Cofidis je 10 000,- a nejvyšší je 150 000,- korun.

K výhodám půjček Cofidis zcela jistě patří rychlost vyřízení, hotovost obdržíte do 24 hodin po schválení půjčky. Nebudete platit žádné měsíční poplatky za vedení účtu ani za vyřízení půjčky. Společnost Cofidis nabízí svým klientům pojištění půjčky pro případ neschopnosti splácení. Pojištění má název Garance + a vztahuje se na úplné a nezvratné ztráty samostatnosti, pro případ smrti, při dočasné pracovní neschopnosti nebo při ztrátě zaměstnání. Ve výše uvedených případech pojišťovna hradí měsíční splátky nebo uhradí celý zbývající dluh. Výše pojistného je 0,65% z aktuálního měsíčního dluhu. Půjčka Cofidis je bezúčelová, což znamená, že peníze lze použít dle vašeho uvážení, pokud si půjčíte více než 40 000,- Kč, dostanete zdarma kartu Cofidis. Kartu můžete použit pro výběr z bankomatů, které jsou označeny logem MasterCard nebo s ní můžete i platit v prodejnách, které mají stejné označení. Způsob splácení půjčky si každý žadatel určí sám, podle svých možností.


Žadatelem o půjčku Cofidis může být každý občan České republiky starší 18 let, to znamená, maminky na mateřské dovolené, důchodci i pracující. V přídě, že jste důchodce nebo maminka na rodičovské dovolené, musíte mít partnera. Žádat o půjčku můžete přes internet nebo telefonicky.

K půjčce musíte doložit potvrzení o příjmu, ten by měl být kolem sedmi tisíc korun, dále potřebujete občanský průkaz, rodný list nebo řidičský průkaz a výpis z bankovního účtu.

Co se týká nevýhod, tak je snad jen jediná, a tou je vysoká roční procentní sazba nákladů.