Chcete půjčku bez smlouvy?

Půjčky a úvěry nabízejí v dnešní době neskutečné možnost využití a uplatnění. Člověk si může půjčit na auto, dovolenou, dárky, vybavení bytu či oblečení. Není prakticky věc, na kterou byste si nemohli půjčit peníze. Standardní způsob je samozřejmě podepsání smlouvy se souvisejícími obchodními podmínkami. Ty bývají často psány velice malým písmem s celou řadou chytáků a nejednoznačných formulací. Obyčejný člověk bez právního vzdělání nemá šanci těmto obchodním podmínkám půjčky stejně porozumět, takže je ani nikdo nečte. Sice tím neděláme dobře, ale kdo by se s těmi 20 stránkami četl. Pro ty z vás, kteří už nechcete číst stohy a stohy obchodních podmínek a smluv existuje řešení v podobě půjčky na směnku. To se obvykle sestává pouze z jednoho dokumentu, kterým je právě směnka k půjčce. Taková směnka, pokud jsou samozřejmě dodrženy všechny zákonné náležitosti, nahrazuje celou smlouvu o půjčce a funguje prakticky jako jakýkoliv jiný cenný papír. Je možné s ní obchodovat, a přesto bude stále platným a funkčním dokumentem, který musí dlužník následně proplatit podle specifikace na směnce.

Doporučujeme:

V současné době existuje mnoho druhů půjček, které jsou se státním příspěvkem. Mezi takové půjčky patří například půjčka pro studenty středních a vysokých škol.

Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací... Klikněte pro více informací...
Naše akční nabídky:

U online aukce půjček si sami volíte podmínky, které chcete, aby Vaše půjčka měla.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychlapujckaprokazdeho.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93